NIEDZIELA 9 V 2021

1. Intencje Mszy św:

2. Przez cały miesiąc maj gromadzimy się wokół ołtarza na Eucharystii i na majowym nabożeństwie w świątyniach i przy naszych krzyżach. W kościołach nabożeństwa majowe będziemy celebrowali po Mszy św. W niedzielę tradycyjnie proszę o odśpiewanie litanii przed Mszą w naszych wszystkich kościołach.

3. III Zapowiedz Przedślubna:
Tomasz Wanda, kawaler z Człuchowa
Paulina Rasała, panna z Wyczech

4. We wtorek na Mszę Świętą do Bińcza zapraszam dzieci klasy IV wraz z Rodzicami na spotkanie przed Rocznicą ich Komunii Świętej.

5. W czwartek 13 dzień maja - święto Matki Bożej z Fatimy. Z tej okazji zapraszam wszystkich na pieszą pielgrzymkę do Domisławia. Wyjdziemy z Bińcza spod groty Matki Bożej z Lourdes o 15.30, by ok. 18.00 przy kapliczce w Domisławiu odprawić Mszę św. Wszystkich serdecznie zapraszam.

6. W sobotę o 9.00 w Wyczechach spowiedź dzieci i ich Rodzin przed I Komunią Świętą.

7. Dziękuję za posprzątanie naszych świątyń. Proszę o to samo kolejne rodziny.

8. Bóg zapłać wszystkim za włączenie się w akcję pomocy ciężko chorej 3 - letniej Amelki z Człuchowa. Z ciast które upiekliście i potem jeszcze kupiliście nazbierało się 2322 zł. Również nasi strażacy z Bińcza przekazali na ten cel 1670 zł. Bóg zapłać za wielkie Wasze serce. (blaszki) Kolejna moja prośba… Jako parafia chciałbym, abyśmy włączyli się w dzieło postawienia pomnika na grobie śp. ks. Mariana Kopcia w Czarnem. W tę akcję włącza się także parafia w Czarnem oraz rodzina ks. Mariana. Kto chciałby pomóc, może to uczynić wrzucając kopertę na tace z dopiskiem „Na pomnik ks. Mariana”

Wszystkiego dobrego na nowy tydzień pod opieka Matki Bożej.

Szczęść Boże!

W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jana Kosakowskiego z Wyczech – miał lat 70 oraz śp. Daniela Kopot z Buchowa (par. Debrzno), kiedyś mieszkał w Wyczechach – miał lat 80. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…