II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 17 III 2019

1. Intencje Mszy św:

2. Zapraszam na nabożeństwa „Drogi Krzyżowej”.
- w Wyczechach w czwartek po Mszy św. szkolnej - 16:30,
- w Bińczu w piątek po Mszy św. szkolnej - 17:00.
„Gorzkie Żale” w niedzielę w Wyczechach i Raciniewie przed Mszą, w Bińczu bezpośrednio po Mszy św.

3. ak co tydzień jest do nabycia „Gość Niedzielny” Są jeszcze skarbonki „Jałmużna wielkopostna”.

4. Próba chóru w Bińczu – w środę o godz. 18:00.

5. Dziękuję serdecznie Parafianom za posprzątanie naszej świątyni. Proszę o to samo kolejne osoby z listy.

6. Jak co roku proszę o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i na przystrojenie świąteczne kościołów. Ofiary można składać w kopercie na niedzielną tacę z zaznaczeniem, jakiego kościoła ofiara dotyczy. Za tydzień także będą do nabycia świece „Paschaliki wielkanocne” po 5 zł.

7. CZUWANIE WIELKOPOSTNE dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w najbliższą sobotę o godz. 19:00 w Szczecinku. Pojedziemy jak ostatnio autobusem, który najpierw zabierze młodzież w Bińczu o 17:30, następnie Biernatka, Raciniewo i Wyczechy. Autobus odwiezie młodzież ok. 21:00. Koszt wyjazdu to 12 zł.

Bóg zapłać za ofiarę 100 zł. na ogrodzenie w Bińczu. Paniom z Koła Gospodyń dziękuję za nasadzenia kwiatków przy kościele. Bóg zapłać także za pomoc w sprzątaniu salki na plebanii: Paniom Czesławie Szapiel, Agnieszce Styburskiej, Anecie Hordij, Hannie Jurak i Panu Markowi Zenel. Wszystkim życzę wszelkiego dobra na cały nowy tydzień. Niech Wam nieustannie towarzyszy Boże błogosławieństwo, opieka Matki Najświętszej i szczególnego Patrona rodzin – św. Józefa, którego uczcimy we wtorek.

Szczęść Boże! Ks. Proboszcz