NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
13 I 2019

1. Intencje Mszy św:

2. Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego zamyka liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego. I choć w naszych kościołach kolędy będą rozbrzmiewać jeszcze do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, to jednak liturgia będzie już kierować nasz wzrok na Jezusa, który rozpoczyna swoją publiczną działalność.

3. Dziękuję serdecznie Parafianom za posprzątanie naszej świątyni i proszę o to samo kolejne osoby z listy.

4. Jest „Gość Niedzielny” a w nim obrazek z modlitwą męża za żonę.

5. W przyszłą niedzielę - 20 stycznia – będziemy gościli w kościele parafialnym Chór Cerkiewny z Białego Boru. Chór wykona pod dyrekcją Pani Justyny Moskalik z Koszalina - śpiewy cerkiewne bożonarodzeniowe. Wszystko to na Mszy św. o 12.00. Serdecznie Was zapraszam.

6. KOLĘDA
poniedziałek - Wyczechy bloki 33 – 34
wtorek - 35 - 36
środa - 37 - 38
czwartek - 39 - 40
piątek - 41 - 42
sobota - Domisław
Kolędę rozpoczynam od godz. 15:00. W sobotę od 10:00

Wszystkim parafianom i miłym gościom życzę dobrego całego tygodnia.

Szczęść Boże! Ks. Proboszcz

W czwartek pochowaliśmy śp. Idę Schumacher z Biernatki, miała 85 lat. Wieczny odpoczynek…