XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
15 IX 2019

1. Intencje Mszy św:

2. Zapraszam po Mszy św. do zakrystii rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii Świętej – dzieci z kl. III. Rodzice otrzymają specjalne deklaracje, które należy wypełnić i oddać. Pierwsze spotkanie z Rodzicami i dziećmi odbędzie się w przyszłą niedzielę 22 września w Bińczu o 12:00.

3. Dziękuję Parafianom za posprzątanie kościoła i proszę o to samo kolejne osoby z listy.

4. Zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego. Dziś w gazecie ponownie o naszym Skrzatuszu. Są także duże, ścienne kalendarze diecezjalnego w cenie 20 zł.

5. Stowarzyszenia „Brygada Inki” oraz Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie zapraszają 18 września do Czarnego na obchody 80 rocz. wybuchu II wojny światowej. O godz. 12:00 II Pomorski bieg przełajowy a o 13:00 uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy poświęconej Żołnierzom Niezłomnym oraz Leśnikom.

6. Natomiast w sobotę 21 IX – Powiatowe i Gminne Dożynki w Nadziejewie. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. Dożynki tradycyjnie rozpoczną się Mszą św. o 14:00. Będą jak zawsze występy artystyczne, kiermasze, zabawa dla dzieci, nie zabraknie na pewno bufetów gastronomicznych, a od 21:00 zabawa taneczna.

Bóg zapłać wszystkim za wczorajszą pielgrzymkę i odpust w Wyczechach. Razem z całą Polską stanęliśmy pod krzyżem. Niech Jezus Chrystus, który króluje z krzyża będzie nam wszystkim obroną, pomocą i ratunkiem i niech nam błogosławi.

Szczęść Boże!