V NIEDZIELA WIELKANOCNA 19 V 2019

1. Intencje Mszy św:

2. 1. Zapraszam serdecznie wszystkich na Biały Tydzień. Razem z dziećmi chcemy dziękować Panu Boga za dar Eucharystii. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. Zapraszam także na majówki, które odprawiane są przy krzyżu!

3. We wtorek zapraszam do Bińcza na 18:00 młodzież na spotkanie przed bierzmowaniem.

4. W czwartek na 18:00 zapraszam na próbę naszych chórzystów.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 12:00 w Bińczu Msza św. z udziałem Dzieci Rocznicowych. Zapraszam te dzieci wraz z Rodzicami do spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. w Bińczu lub w Wyczechach.

6. W poniedziałek 13 maja – w święto Matki Bożej z Fatimy, uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy św. w Domisławiu. Dziękuję wszystkim: pielgrzymom, którzy wyruszyli z Bińcza – było nas 20 osób, powoli dołączali inni, w Wyczechach największa grupa; młodzieży – chłopakom, którzy nieśli tubę; strażakom, za czuwanie podczas drogi. Wszystkim, którzy przygotowali przy kapliczce miejsce na odprawienie Mszy św. Myślę, że była nas ok. 60 osób. Bóg zapłać za – jak zawsze zresztą – bogaty i smaczny poczęstunek po Eucharystii. Wiemy wszyscy bardzo dobrze, że jak jesteśmy w Domisławiu, to na pewno nikt nie wróci głodny. Myślę, że ta pierwsza pielgrzymka do Matko Bożej Fatimskiej, wpisze się już w naszą tradycję corocznych pielgrzymek po naszej parafii.

7. 10 maja zainaugurowaliśmy w parafii „Spotkania Biblijne”. W najbliższy piątek zapraszam wszystkich chętnych na drugie spotkanie do salki parafialnej, zaraz po Mszy św. Przynosimy ze sobą Pismo Święte.

8. Dziękuję za posprzątanie naszych świątyń przed niedzielą. Proszę o to samo kolejnych parafian.

9. „Gość Niedzielny” a w nim m. in. o pierwszym w Polsce sanktuarium św. Rity.

10. Wyjeżdżamy 1 VI – sobota, na Święcenia Kapłańskie dk. Piotra Towarnickiego do Kołobrzegu. Koszt wyjazdu to 30 zł. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

Życzę wszystkim błogosławionego tygodnia i opieki Matki Najświętszej.

Szczęść Boże!