XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18 X 2020

1. Intencje Mszy św:

2. W zeszłą niedzielę zebraliśmy na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” kwotę 436 zł. Bóg zapłać!
Przy tej okazji sprzedawaliśmy „Kremówki papieskie”. Dochód ze sprzedaży przeznaczony został na spłatę zadłużenia za budowę płotu przy kościele parafialnym. W kościołach sprzedaliśmy 290 kremówek, 30 kremówek w sklepie w Wyczechach na osiedlu i 40 w sklepie w Bińczu u Pani Grabiec. Przepraszam, że nie dla wszystkich starczyło. Jak doczekamy, to za rok, nie będzie już pandemii i zamówimy więcej. W Wyczechach zarobiliśmy 928 zł.; w Raciniewie 452 zł. i w Bińczu 1005 zł. Po odliczeniu kosztów zakupu kremówek - 1085 zł. (1 kremówka to 3,10 zł.), zarobiliśmy na czysto 1300 zł. BÓG ZAPŁAĆ!

3. Zapraszam na wspólną modlitwę różańcową.

4. Dziękuję za posprzątanie kościołów, proszę o to samo kolejne osoby z listy.

5. „Gość Niedzielny”. Ministranci rozdają kartki wypominkowe. Bardzo proszę o czytelne, wyraźne ich wypełnianie i zaznaczenie, w jakim kościele mają być odczytywane.

6. Spotkanie przed I Komunią św. dnia 22 – czwartek o 17:00 w Wyczechach.
W związku z nawrotem zarażeń Koronawirusem biskup Ordynariusz udziela dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej do dnia 28 listopada 2020 r. następującym wiernym:
a. osobom w podeszłym wieku;
b. osobom z objawami infekcji (np. kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.);
c. osobom, które czują trudny do pokonania lęk przed zarażeniem;
d. osobom, które nie będą mogły skorzystać z możliwości uczestnictwa we Mszy św. ze względu na ograniczenie liczby wiernych w kościołach w strefach tzw. „czerwonej” i „żółtej”.

Życzę wszystkim miłej niedzieli, i spokojnego, dobrego całego tygodnia pod opieką Matki Bożej Różańcowej. Uważajmy na siebie, nośmy maseczki!

Szczęść Boże!