XXXII Niedziela Zwykła
11 XI 2018

1. Intencje Mszy św:

2. Dzisiaj zbiórka do puszki na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

3. Przez cały miesiąc listopad nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane wg następującego porządku:
* w Bińczu w niedziele podczas Mszy św. i w dzień powszedni po Eucharystii;
* w Wyczechach w niedziele i w czwartki;
* w Raciniewie w niedzielę oraz wypominki z Raciniewa będą czytane w każdą środę w Bińczu.

4. W piątek Msza św. z udziałem Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

5. Jest „Gość Niedzielny”. W nim o kościele, który w historii jednoczył najsilniej Polaków ze wszystkich trzech zaborów.

6. Dziękuję Parafianom za posprzątanie naszej świątyni, przygotowanie jej do niedzieli.

PODZIĘKOWANIE. Dziękuję Kołu Gospodyń z Raciniewa za ofiarę 500 zł. oraz Państwu Szlaz z Domisławia za ofiarę 200 zł. na budowę schodów w Raciniewie.

Wszystkiego dobrego na świętowanie w te dni 100-lecia naszej Niepodległości i na cały tydzień.

Szczęść Boże!