XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 5 VII 2020

1. Intencje Mszy św:

2. Dziękuję za posprzątanie naszych kościołów przed niedzielą. Proszę o to samo kolejnych parafian.

3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
I Joanna Styburska, panna z Bińcza
Przemysław Procak, kawaler z Bińcza
I Justyna Serafin, panna z Bińcza
Andrzej Skrypeć, kawaler z Bińcza

4. Jest Gość Niedzielny, a w nim o sanktuarium maryjnym w Leżajsku oraz o niezwykłej więzi braci Ratzingerów.

5. Bóg zapłać za ofiary na projekt remontu w Raciniewie. 100 zł. od Anonimowego darczyńcy i 200 zł. od Dzieci Chmielewskich.

W Bińczu przy grocie została wyłożona kostka brukowa. Miejsce to coraz bardziej pięknieje. Od jakiegoś już czasu mamy też nowe ławki z oparciami, bardzo wygodne. Ławki zostały zakupione za nagrodę, którą otrzymała nasza wieś w konkursie „ Piękna wieś”. Został też zakupiony przez parafię klęcznik. Mam nadzieję, że będzie służył nam i odwiedzającym to miejsce.

Życzę wszystkim dobrego, błogosławionego całego tygodnia.

Szczęść Boże!

W piątek zmarł nagle Stanisław Porębski z Wyczech. Miał lat 69. Termin pogrzebu jest jeszcze nie znany. Wieczny odpoczynek…