II Niedziela Adwentu
9 XII 2018

1. Intencje Mszy św:

2. 1. Dziś po Mszy w kościołach w Polsce przeprowadzana jest zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

3. Zgodnie z zapowiedzią dziś także nasi strażacy z Bińcza sprzedają stroiki świąteczne. Pieniądze ze sprzedaży będą wsparciem w rehabilitacji Jakuba. Bóg zapłać za każdy choćby najmniejszy grosz.

4. W zachrystii można nabyć opłatki, a przy moim samochodzie świece na stół wigilijny: małe 8 zł., duże 20 zł.

5. Jak co tydzień jest do nabycia „Gość Niedzielny”

6. Dziękuję serdecznie Parafianom za posprzątanie naszych świątyń i proszę o to samo kolejne osoby z listy.

7. W piątek - 14 grudnia – o godz. 16:00 w Wyczechach uroczyste otwarcie Biblioteki. W imieniu Pana Burmistrza Piotra Zabrockiego, Pani Dyrektor CCK Marzeny Kaczmarskiej oraz naszego Radnego Ireneusza Raplis wraz z Radą Sołecką serdecznie zapraszam Całą Parafię na to niezwykłe wydarzenie. Po uroczystym otwarciu obejrzymy program artystyczny, a następnie każdy będzie mógł zwiedzić nowy obiekt. Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszam. Myślę, że budynek ten, który tak pięknie się prezentuje z ulicy, jest już dumą Wyczech, naszej gminy, ale także naszej całej Parafii. I czytanie książek się zwiększy… ja już tam jestem zapisany…

8. Wyjątkowo w środę zapraszam do Bińcza na 1700 Rodziców i Dzieci klasy III na spotkanie przed I Komunią Świętą.

PODZIĘKWANIA. Z Raciniewa otrzymałem 100 zł. na grzejnik do kościoła. Bóg zapłać. Jeszcze raz wielkie Bóg zapłać za dary natury złożone dla naszych kleryków w Szczecinku. Ks. Radosław, opiekun kleryków, dziękując wszystkim ofiarodawcom jutro w Ich intencji odprawi Mszę świętą.
Dziękuję także młodzieży za wczorajsze Adwentowe Czuwanie w Szczecinku. Było nas 20 osób.

Na czas Adwentu życzę spokojnego czekania na święta.

Szczęść Boże!