XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
10 XI 2019

1. Intencje Mszy św:

2. Dzisiaj zbiórka do puszki na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

3. Przez cały miesiąc listopad nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane wg następującego porządku:
* w Bińczu w niedziele podczas Mszy św. i w dzień powszedni po Eucharystii;
* w Wyczechach w niedziele i w czwartki;
* w Raciniewie w niedzielę oraz wypominki z Raciniewa będą czytane w każdą środę w Bińczu.
Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane z racji Wypominek.

4. Jutro 11 listopada obchodzimy narodowe święto Niepodległości. Zachęcam, byśmy podkreślili ważność tego święta przez wywieszenie flag narodowych na naszych domach. Msza w Bińczu za Ojczyznę o godz. 9.00.

5. W czwartek w Wyczechach Msza św. z udziałem Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. O 18.00 w Bińczu spotkanie Chóru Parafialnego!

6. Jest „Gość Niedzielny”. W nim relacja z pogrzebu ks. Mirosława Ruszkowskiego. Jest zdjęcie, na którym jest sporo naszych parafian.

7. Dziękuję Parafianom za posprzątanie naszych świątyń, przygotowanie ich do niedzieli.

8.Za tydzień młodzieżowa grupa OSP Bińcze zbiera po Mszy św. plastikowe nakrętki, które będą wsparciem dla ciężko chorej 4 – letniej Judytki z Człuchowa. Nasi strażacy już przekazali prawie pół tony nakrętek i zbierają dalej….

Wszystkiego dobrego na czas wolny, wspólne świętowanie naszej Niepodległości i na cały tydzień.

Szczęść Boże!